položek
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Royal Canin VD Feline GASTRO INTESTINAL kapsičky 12x 100 g

RCVDFGIWET400Kód:
9003579309506EAN:

Royal Canin

Výrobce:
sklademDostupnost:
277  (10,80 EUR) / ksCena s DPH:
23  (0,90 EUR) / kapsička
Množství:
Royal Canin VD Feline GASTRO INTESTINAL kapsičky 12x 100 g

Popis: Royal Canin VD Feline GASTRO INTESTINAL kapsičky 12x 100 g

PRO NÁKUP TOHOTO ZBOŽÍ za cenu 277,- Kč KONTAKTUJTE VETERINÁRNÍHO LÉKAŘE tel. 604 569 831, e-mail stursa.jaromir@seznam.cz

Royal Canin GASTRO-INTESTINAL je kompletní dietní krmivo pro kočky, které snižuje riziko akutních střevních resorpčních onemocnění a podporuje nutriční obnovu a regeneraci. Vysoce stravitelné složení. Zvýšené množství elektrolytů a esenciálních živin. Vysoký energetický obsah. V případě akutního onemocnění vyžaduje regenerace střevních klků nutriční léčbu trvající alespoň tři týdny. V případě chronického onemocnění může být nutné nebo prospěšné podávat tuto dietu doživotně. K optimalizaci trávicích funkcí by se doporučená denní dávka měla rozdělit na několik menších porcí.

INDIKACE
Chronický a akutní průjem
Idiopatické střevní záněty (IBD)
Malabsorbce
Maldigesce
Rekonvalescence
Exokrinní nedostatečnost slinivky
Gastritida
Kolitida
Anorexie
Bakterialní proliferace

KONTRAINDIKACE
Pankreatitida
Hepatic encephalopathy
Lymphangiectasia -exudative enteropathy

CHARAKTERISTIKA DIETY Royal Canin VD Feline Gastro Intestinal
- Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.proteinů) s prebiotiky (frukto-oligosacharidy a manno-oligosacharidy), řepnými řízky, rýží a rybím olejem bezpečně podporují optimální zažívání.
- Vysoký obsah energie odpovídá energetickým požadavkům koček a umožňuje podávat nižší množství potravy na jedno krmení. Trávicí trakt tak není přetěžován. Pomáhá také při rekonvalescenci.
- Kočky trpící trávicími potížemi mají často sníženou chuť příjmu potravy a hubnou. Dobrá chutnost krmiva podporuje jeho spontánní příjem a urychluje tak rekonvalescenci a uzdravení.
- Kyselina eikosapentanová a dokosahexanová, mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (omega 3), přispívají k dobrému stavu trávicího systému.
Současně nakupované
Royal Canin VD Feline GASTRO INTESTINAL
 

Royal Canin VD Feline GASTRO INTESTINAL

s DPH od: 127  (4,95 EUR)
Royal Canin GASTRO-INTESTINAL je kompletní dietní krmivo pro kočky, které snižuje riziko akutních střevních resorpčních onemocnění a podporuje nutriční obnovu a regeneraci. Vysoce stravitelné složení.
Royal Canin VD Feline GASTRO INTESTINAL MODERATE CALORIE
 

Royal Canin VD Feline GASTRO INTESTINAL MODERATE CALORIE

s DPH od: 423  (16,50 EUR)
Gastro Intestinal Moderate Calorie je kompletní dietní krmivo pro kočky s poruchami trávicího traktu. Díky sníženému obsahu kalorií je zvláště vhodné pro kočky mající problémy s udržováním ideální váhy.
Royal Canin VD Feline RENAL konzervy
 

Royal Canin VD Feline RENAL konzervy

s DPH: 277  (10,80 EUR)
RENAL je kompletní dietní krmivo pro kočky nad 6 měsíců věku. Podporuje funkci ledvin v případě chronického nebo akutního selhání a to díky nízkému obsahu fosforu a sníženému obsahu vysoce kvalitních proteinů.
Víčko na konzervy
 

Víčko na konzervy

s DPH:  (0,31 EUR)
Plastové víčko se stylovým obrázkem psa pro uchování čerstvosti otevřených konzerv. Konzerva nevyčichne a neoschne. Průměr 7,5 cm pasuje na malé konzervy, 10 cm pak na velké konzervy.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Související zboží
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Copyright © DOGS & CATS SERVICES s.r.o. 2010
tel.: +420 603 515 788 | e-mail: info@dogsandcats.cz

JavaScript musí být povolen