položek
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Možnosti platby

 

Bankovní převod
- Vaše objednané zboží je expedováno až po uhrazení platby. Je to nejlevnější varianta bez dalších nákladů na doběrečné. Bankovní převod může prodloužit expedicí zboží o 1-2 pracovní dny, kdy čekáme na připsání Vaší platby. Doručení můžete urychlit zasláním potvrzení o platební transakci.

Návod na zaslání potvrzení: Vyfilturjte si ve svém internetovém bankovnictví konkrétní platbu, stiskněte klávesu PRINT SCREEN a pomocí CTRL+V (klasické vložit) nám překopírujete náhled obrazovky přímo do e-mailové zprávy. Aby toto fungovalo, musíte mít poštovního klienta nastaveného na psaní zpráv v HTML formátu, nikoliv v režimu PROSTÝ TEXT.
 
 

Dobírka v hotovosti
- objednané zboží obdržíte oproti hotovostní platbě. Peníze předáváte přímo dopravci. Je to nejrychlejší možný způsob doručení zboží, platíte ovšem poplatek za dobírku. U nepřevzatých zásilek vymáháme poštovné právní cestou.
 
 

Dobírka platební kartou
- objednané zboží obdržíte oproti platbě Vaší platební kartou. Transakci provádíte přímo platebním terminálem dopravce. Platba dobírkou je nejrychlejší způsob doručení Vašeho balíčku, platíte ovšem poplatek za dobírku. U nepřevzatých zásilek vymáháme poštovné právní cestou.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Copyright © DOGS & CATS SERVICES s.r.o. 2010
tel.: +420 603 515 788 | e-mail: info@dogsandcats.cz

JavaScript musí být povolen