položek
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

ALAVIS MSM pro koně s vitamínem C 600 g

ALAVISMSM600Kód:

Alavis

Výrobce:
sklademDostupnost:
576  (23,04 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
ALAVIS MSM pro koně s vitamínem C 600 g

Popis: ALAVIS MSM pro koně s vitamínem C 600 g

ALAVIS MSM je přírodní prostředek proti bolesti a znětu pro koně. ALAVIS™ MSM je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. ALAVIS™ MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Je tedy vynikajícím prostředkem pro celkové zlepšení zdravotního stavu a fyzické kondice koně.

INDIKACE
Hříbata již od 3. měsíce věku, mladÍ koně, dostihoví, sportovní a pracovní koně, zvířata v rekonvalescenci, po úrazech a operacích (zlepšuje hojení ran), koně s projevy alergií (mírní projevy alergií), chronická myalgie (bolest svalů), artritis (zánět kloubů), epifyzitis (zánět kloubní hlavice), laminitis (zánět škáry kopytní), onemocnění střelky kopytní, lumbalgie (bolest bederní části páteře), pleuritis (zánět pohrudnice), zhoršená kvalita srsti, zejména u matné srsti, praskliny kopytního pouzdra

SLOŽENÍ
ALAVIS™ MSM obsahuje 99,97% methylsulfonyl­methanu ultra-čisté kvality. Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávány žádné pomocné látky.

ALAVIS™ MSM je produkt nejvyšší jakosti, je nositelem certifikátu kvality KOSHER, který uděluje nezávislá asociace „Kosher Overseers Associates“ mimořádně kvalitním produktům.

POUŽITÍ
MSM je bílý krystalický prášek bez nepříjemného sirného zápachu a zvířata jej bez obtíží přijímají. Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování do jadrného krmiva či melasy. Odměrka je přibalena u přípravku. Preparát nemá žádné závažné vedlejší účinky a je možné ho podávat dlouhodobě. Nejedná se o doping, je možno podávat po celou dobu dostihové a sportovní sezóny!

DÁVKOVÁNÍ
Prvních 10 dní se podává iniciační dávka, následně udržovací.
Hmotnost koně 100 kg - iniciační dávka 5 g, udržovací dávka 2-3 g
Hmotnost koně 200 kg - iniciační dávka 10 g, udržovací dávka 4-6 g
Hmotnost koně 300 kg - iniciační dávka 15 g, udržovací dávka 6-9 g
Hmotnost koně 400 kg - iniciační dávka 20 g, udržovací dávka 8-12 g
Hmotnost koně 500 kg - iniciační dávka 25 g, udržovací dávka 10-15 g
Hmotnost koně 600 kg - iniciační dávka 30 g, udržovací dávka 12-18 g
Současně nakupované
Royal Canin VD Feline URINARY S/O
 

Royal Canin VD Feline URINARY S/O

s DPH od: 122  (4,88 EUR)
URINARY S/O je kompletní dietní krmivo pro podporu dolních močových cest u koček. Slouží zejména k rozpouštění struvitových kamenů a dále jako udržovací dieta snižující riziko jejich opětovného výskytu.
Purina PPVD Feline UR Urinary, konzerva
 

Purina PPVD Feline UR Urinary, konzerva

s DPH od: 50  (2,00 EUR)
Purina UR St/Ox Urinary je kompletní veterinární dietní krmivo, které napomáhá zvládnout FLUTD (onemocnění dolních močových cest u koček).
Calibra Cat kapsičky pro kočky
 

Calibra Cat kapsičky pro kočky

s DPH od: 18  (0,72 EUR)
Kousky masa v lahodné omáčce. 5 různých chutí a zdrojů bílkovin pro pestrou stravu a rozmanité chutě vaší kočky. Kompletní krmivo pro dospělé kočky a speciální receptura pro koťátka.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Copyright © DOGS & CATS SERVICES s.r.o. 2010
tel.: +420 603 515 788 | e-mail: info@dogsandcats.cz

JavaScript musí být povolen