položek
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

ALAVIS MSM pro koně 600 g

ALAVISMSM600Kód:

Alavis

Výrobce:
sklademDostupnost:
584  (22,78 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
ALAVIS MSM pro koně 600 g

Popis: ALAVIS MSM pro koně 600 g

ALAVIS MSM je přírodní prostředek proti bolesti a znětu pro koně. ALAVIS™ MSM je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. ALAVIS™ MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Je tedy vynikajícím prostředkem pro celkové zlepšení zdravotního stavu a fyzické kondice koně.

INDIKACE
Hříbata již od 3. měsíce věku, mladÍ koně, dostihoví, sportovní a pracovní koně, zvířata v rekonvalescenci, po úrazech a operacích (zlepšuje hojení ran), koně s projevy alergií (mírní projevy alergií), chronická myalgie (bolest svalů), artritis (zánět kloubů), epifyzitis (zánět kloubní hlavice), laminitis (zánět škáry kopytní), onemocnění střelky kopytní, lumbalgie (bolest bederní části páteře), pleuritis (zánět pohrudnice), zhoršená kvalita srsti, zejména u matné srsti, praskliny kopytního pouzdra

SLOŽENÍ
ALAVIS™ MSM obsahuje 99,97% methylsulfonyl­methanu ultra-čisté kvality. Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávány žádné pomocné látky.

ALAVIS™ MSM je produkt nejvyšší jakosti, je nositelem certifikátu kvality KOSHER, který uděluje nezávislá asociace „Kosher Overseers Associates“ mimořádně kvalitním produktům.

POUŽITÍ
MSM je bílý krystalický prášek bez nepříjemného sirného zápachu a zvířata jej bez obtíží přijímají. Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování do jadrného krmiva či melasy. Odměrka je přibalena u přípravku. Preparát nemá žádné závažné vedlejší účinky a je možné ho podávat dlouhodobě. Nejedná se o doping, je možno podávat po celou dobu dostihové a sportovní sezóny!

DÁVKOVÁNÍ
Prvních 10 dní se podává iniciační dávka, následně udržovací.
Hmotnost koně 100 kg - iniciační dávka 5 g, udržovací dávka 2-3 g
Hmotnost koně 200 kg - iniciační dávka 10 g, udržovací dávka 4-6 g
Hmotnost koně 300 kg - iniciační dávka 15 g, udržovací dávka 6-9 g
Hmotnost koně 400 kg - iniciační dávka 20 g, udržovací dávka 8-12 g
Hmotnost koně 500 kg - iniciační dávka 25 g, udržovací dávka 10-15 g
Hmotnost koně 600 kg - iniciační dávka 30 g, udržovací dávka 12-18 g
Současně nakupované
Calibra ADULT MEDIUM BREED, superprémium
 

Calibra ADULT MEDIUM BREED, superprémium

s DPH od: 211  (8,23 EUR)
Kompletní drůběží superprémiové krmivo CALIBRA pro dospělé psy malých a středních plemen o hmotnosti 5-40 kg v dospělosti. Univerzální receptura k dlouhodobé výživě většiny plemen.
Brit Care SALMON OIL lososový olej
 

Brit Care SALMON OIL lososový olej

s DPH od: 185  (7,22 EUR)
100% přírodní lososí olej je superpremiový doplněk stravy pro hustou a lesklou srst vašeho psa. Vyrovnává poměr mezi Omega 3 a Omega 6 mastnými kyselinami a významně snižuje hladiny cholesterolu v krvi.
Přírodní antiparazitní obojek Beaphar Bio Band Veto Shield pro psy
 

Přírodní antiparazitní obojek Beaphar Bio Band Veto Shield pro psy

s DPH: 124  (4,84 EUR)
Beaphar Bio Band pro psy je přírodní voděodolný zelený antiparazitní obojek pro psy již od 8 týdnů věku. Po dobu až 4 měsíců éterické oleje příjemně provoní psí kožíšek a účinkují proti nezvaným parazitům. Délka 65 cm.
Barny's Triple Blend pro lidské klouby EXTRA SILNÝ
 

Barny's Triple Blend pro lidské klouby EXTRA SILNÝ

s DPH od: 1 136  (44,30 EUR)
Pětihvězdičkový produkt pro lidské klouby ve spolupráci s ALAVIS. Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a látky MSM. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní přípravek na klouby všech dob.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Copyright © DOGS & CATS SERVICES s.r.o. 2010
tel.: +420 603 515 788 | e-mail: info@dogsandcats.cz

JavaScript musí být povolen