položek
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

ALAVIS 5

ALAVIS 5, 90 tablet
ALAVIS590Kód:

Alavis

Výrobce:
sklademDostupnost:
524  (20,96 EUR) / ksBěžně s DPH:
455  (18,20 EUR) / ksCena s DPH:
(0,20 EUR) / tbl
Ušetříte: 69  (2,76 EUR) / ks (13,2%)
Množství:
ALAVIS 5, 90 tablet

Popis: ALAVIS 5, 90 tablet

Alavis 5 je složka 5ti účinných látek na podporu pohybového aparátu psů a koček. Vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny a napomáhá při pohybových problémech. ALAVIS™ 5 obsahuje kombinaci látky MSM a chondroprotektivních látek – glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kyseliny hyaluronové a kolagenu.

SLOŽENÍ
1 tableta obsahuje glukosamin sulfát 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, methylsulfonyl­methan 200 mg, kolagen typu II. 60 mg, kyselina hyaluronová 18 mg Další složky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, uhličitan vápenatý, kyselina stearová, oxid křemičitý.

Glukosamin sulfát
stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů a je jejich základním substrátem pro jejich vznik. Proteoglykany jsou základní stavební složky chrupavky.
Chondroitin sulfát
váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Má mírný protizánětlivý účinek.
MSM
je organicky vázaná síra, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů.
Kyselina hyaluronová
je hlavní součást kloubní synoviální tekutiny. Čím vyšší je koncentrace kyseliny hyaluronové, tím lepší jsou promazávací vlastnosti kloubní tekutiny a dochází k lepší výživě kloubních chrupavek.
Kolagen II. typu
je hlavní bílkovinou kloubní chrupavky, kdy zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost. Kolagen obsažený v přípravku ALAVIS 5 je hydrolyzovaný, což znamená, že je enzymaticky štěpen na menší částice, které se v zažívacím traktu lépe vstřebávají a jsou tudíž mnohem lépe využitelné pro stavbu a obnovu poškozené chrupavky.

ALAVIS 5 DOPORUČUJEME PODÁVAT
- psům a kočkám s kloubními obtížemi (zejména starší zvířata či při poúrazových stavech)
- sportovním a pracovním psům všech věkových kategorií (služební psi, dostihoví psi, saňoví psi, psi trénující agillity, pulling, dog-trekking, fly-ball, tanec se psem, atd.)
- štěňatům velkých a obřích plemen během vývoje

POUŽITÍ
Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, eventuelně rozdrcené do krmiva. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů. Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte. Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky. Přípravek je možné podávat s krmivy obsahujícími chondroprotektivní látky. Pozitivní účinek se tak zvýší.

DÁVKOVÁNÍ
Prvních 14 dní se podává dvojnásobná iniciační dávka.
Hmotnost psa 1-5 kg - udržovací dávka 1/4-1/2 tbl
Hmotnost psa 5-10 kg - udržovací dávka 1/2-1 tbl
Hmotnost psa 10-15 kg - udržovací dávka 1-1,5 tbl
Hmotnost psa 15-25 kg - udržovací dávka 1,5-2 tbl
Hmotnost psa 25-45 kg - udržovací dávka 2-2,5 tbl
Hmotnost psa nad 45 kg - udržovací dávka 2,5-3 tbl
Současně nakupované
Calibra LIGHT, superprémium
 

Calibra LIGHT, superprémium

s DPH od: 206  (8,24 EUR)
Kompletní drůběží nízkoenergetické superprémiové krmivo CALIBRA pro starší psy, pro psy s nízkou pohybovou aktivitou a jedince, kteří překročili svoji optimální tělesnou váhu.
Calibra MOBILITY, superprémium
 

Calibra MOBILITY, superprémium

s DPH od: 161  (6,44 EUR)
Drůbeží hypoalergenní superprémiové krmivo CALIBRA pro dospělé psy s tendencí k problémům pohybového aparátu. Zvýšený obsah chondroprotektiv snižuje bolestivost kloubů, působí proti zánětům, otokům kloubů a zlepšuje stav při artritidě.
Eukanuba MATURE & SENIOR Lamb
 

Eukanuba MATURE & SENIOR Lamb

s DPH od: 369  (14,76 EUR)
Eukanuba Mature & Senior Lamb je kompletní krmivo pro starší psy a seniory všech plemen starší 7 let upřednostňující jehněčí recepturu. Krmivo s jehněčím masem pro snadné trávení a vynikající stav kůže a srsti.
Carnilove Lamb & Wild Boar for ADULT, bezobilná receptura
 

Carnilove Lamb & Wild Boar for ADULT, bezobilná receptura

s DPH od: 212  (8,48 EUR)
Bezobilné krmivo Carnilove s jehněčím masem a divočákem pro dospělé psy všech plemen.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Copyright © DOGS & CATS SERVICES s.r.o. 2010
tel.: +420 603 515 788 | e-mail: info@dogsandcats.cz

JavaScript musí být povolen