položek
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Agil JUNIOR LARGE BREED 10 kg

AGILJLB10000Kód:

Agil

Výrobce:
sklademDostupnost:
612  (23,87 EUR) / ksCena s DPH:
61  (2,39 EUR) / kg
Množství:
Agil JUNIOR LARGE BREED 10 kg

Popis: Agil JUNIOR LARGE BREED 10 kg

Agil Junior Large Breed je kompletní menu pro štěňata velkých plemen do 18-24 měsíců věku. Základem receptury je vysoce kvalitní bílé kuřecí maso s rýží, trocha jehněčího, ryb a vajec jako nejvhodnější kombinace proteinů. Jedinečné přírodní antioxidanty z ovoce, zeleného čaje a červených vinných hroznů zásadním způsobem posilují tolik potřebnou imunitu u rostoucích šťěňat. Krmivo je vyrobeno bez použití syntetických konzervantů, barviv, GMO a soji.

CHARAKTERISTIKA KRMIVA Agil Junior Large Breed
- Kombinace nejvhodnějších PROTEINŮ. Psi jsou od přírody masožravci a nejlepší stravou pro ně je vysoký obsah bílkovin. Vysoce kvalitní a snadno stravitelné proteiny z kuřat a vajec zajišťují perfektní vývoj, růst a obnovu svalů, kostí, srsti, pokožky a kloubů.
- Chondroitin a glukosamin pro ZDRAVÉ KLOUBY. Kloubní chrupavka působí jako tlumič nárazů a zejména umožňuje kloubům snadnější pohyb. Její vývoj, tvorbu a regeneraci podporuje chondroitin a glukosamin, jejichž zdrojem jsou exktrakty z mořských korýšů a žraločí chrupavka. Zejména u velkých plemen a starších psů je tato kloubní výživa velmi důležitá vzhledem k náchylnosti k pohybovým problémům.
- Zvýšený obsah DHA má příznivý vliv na vývoj mozku. DHA je nejhojnější mastná kyselina v mozku a tvoří jeho nejdůležitější složku. Matky transferují DHA na svá štěňata v době březosti a následně při kojení mateřským mlékem. Po odstavu je pro štěňata jejím bohatým zdrojem zejména rybí moučka a vejce. DHA významně podporuje růst a vývoj mozku a v konečném důsledku bystrost a trénovatelnost štěňat.
- Přírodní ANTIOXIDANTY pro zvýšení imunity a proti stárnutí buněk. Volné radikály jsou vysoce relativní molekuly, které se tvoří v těle během normálního metabolismu. Tvoří se hojně zejména při zvýšené fyzické námaze, vlivem ultrafialového záření, znečištěného ovzduší apod. Následně pak velmi často napadají tělesné buňky a způsobují jejich stárnutí. Vhodná kombinace některých přírodních antioxidantů, zejména vitamín E a C, dokáže tyto radikály absorbovat a neutralizovat ještě před tím, než začnou na buňky působit.
- Optimální obsah VÁPNÍKU pro optimální vývoj kostry. Kalcium má v těle dvě základní funkce - vývoj kostí a stahování svalů. Málo nebo naopak příliš vápníku je pro Vašeho psa nevhodné a nepezpečné. Zejména u velkých plemen je proto jeho množství přizpůsobeno specifickým požadavkům tak, aby byl zajištěn optimální vývoj kostry a dlouhodobý růst.
- Resveratrol z vinných hroznů pro DELŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ ŽIVOT. Vysoký obsah resveratrolu se nachází zejména ve slupkách a jadérkách modré révy vinné. Má výrazné antioxidační a antibakteriální účinky a prokazatelně mobilizuje sirtuiny, látky, které chrání dědičnou informaci před poškozením. Právě poškození DNA stojí v pozadí mnoha příznaků stáří.
- Lutein a beta - karoten pomáhají IMUNITNÍMU SYSTÉMU. Vědecké studie prokázaly, že vhodná strava může výrazně posilovat imunitu. Ukázalo se, že požívání esenciálních mastných kyselin, nukleotidů, peptidoglykolů a karotenoidů významně povzbuzuje imunitní systém. Zejména lutein obsažený v měsíčku lékařském a beta.karoten z mrkve mají silný imunomodulární efekt a proto podporují obranyschopnost a celkové zdraví psa.
- Ryby, biotin, zinek zajišťující ZDRAVOU POKOŽKU a zářivou srst. Na stav pokožky a srsti má vliv celá řada živin. Optimální kombinace stopových prvků (včetně snadno příjimatelného zdroje Zn), vitamínů (včetně vysokého obsahu biotinu) a aminokyselin (vč. vysokého podílu tyrosinu) zajišťuje krásnou srst, zdravou pokožku a optimální zabarvení srsti.
- Ideální poměr Omega3 a Omega6 mastných kyselin a lecitinu pro ZDRAVOU A LESKLOU SRST. Všeobecně známý a velmi důležitý požadavek na optimální poměr Omega 3 a 6 mastných kyselin ve stravě (1:3) ideálním způsobem zajišťuje správná kombinace rostlinných a živočišných zdrojů tuku. Zejména vysoký podíl mořských ryb a zastoupení lněného semene je z tohoto pohledu velmi významné. Přídavek přírodního lecitinu pak zajišťuje, že tuk obsažený v krmivu je snadno stráven.
- Méně zubního kamene, silnější ZUBY, zdravější dásně a svěží dech. Struktura Agilu a jeho optimální tvrdost způsobuje, že se rozdrtí až když zuby zajedou hluboko do granulí. To má velký význam pro povrchové čištění zubů od usazování plaku. Navíc obsažené fosfáty váží kalcium a předchází tak vzniku zubního kamene a zánětům, které nejčastěji způsobují zkažení zubů a špatný dech.
- Lepší TRÁVENÍ a zdravější střevní flóra díky prebiotikám. Optimální složení střeví mikroflóry je velmi důležité pro dobré trávení a celkové zdraví psa. Pozitivní vliv má z tohoto pohledu vhodná kombinace prebiotik - tj. frukotooligosacharidů a mananooligosacharidů. Navíc obsažená probiotika, zejména bifidobakterie, významně omezují obsah choroboplodných organismů (e-koli, salmonela) na stěnách střev.
- Tokoferoly jako přírodní ANTIOXIDANTY. Kdykoli přijde kvalitní tuk nebo vitamíny do kontaktu s kyslíkem, ztrácí svou nutriční hodnotu a přirozenou chuť. Antioxidanty jsou látky, které tuky a vitamíny před oxidací chrání. Z tohoto pohledu jsou nejvýznamnějšími a nejúčinnějšími přírodními látkami tokoferoly (vitamín E). Jejich bohatý obsah v krmivu je zárukou maximálního uchování nutričních hodnot a kvality většiny specificky účinných látek a tuků.

POKYNY KE KRMENÍ
Do odstavu, tj. 6 - 8 týdnů může mít štěně pevnou stravu k dispozici celý den. Po odstavu do 6ti měsíců krmte 3 - 4krát denně, případně nemáte-li možnost menu předkládat v intervalech, můžete ponechat celý den k dispozici. Od 7 měsíců až do dospělosti - tj. 18 - 24 měsíců předkládejte menu 2krát denně, vždy ve stejný čas. Přístup k misce s čerstvou pitnou vodou je podmínkou.

SLOŽENÍ
Kuřecí maso, vařená rýže, jehněčí maso, jemně mletá kukuřice, vařené rybí maso, sušené řepné řízky, drůbeží tuk, kvasnice, celá vejce, lněné semeno, pšeničné klíčky, bramborové vločky, drůbeží játra, mléko, jogurt, rostlinný olej, mrkev, rybí tuk, rajčata, jablečná dřeň, rozmarýn, měsíček lékařský, kopřiva dvoudomá, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z vinných hroznů, výtažek z meruněk, Yucca shidigera, chondroitin, glukosamin, Hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, vitamíny: A, D3, E (alfatokoferol), K3, B1, B2, B6, B12, Biotin, Kyselina listová, Niacinamid, Pantotenan vápenatý, cholinchlorid, síran železnatý monohydrát, oxid manganatý, chelát zinku, síran měďnatý pentahydrát, jodid draselný, seleničitan sodný.

ANALÝZA
Dusíkaté látky 28 %, Tuk 15 %, Vláknina 3,5 %, Vápník 1,0 %, Fosfor 0,85 %, Sodík 0,35 %, Měď 25 mg/kg, Selen 0,3 mg/kg, Chondroitin 75 mg/kg, Beta karoten 1,6 mg/kg, Vitamín A 13.500 m.j., Vitamín D3 1.200 m.j., Vitamín E 300 mg/kg, Omega 6 4,0 mg/kg, Omega 3 0,65 mg/kg, Taurin 0,2 %, Lutein 70 mg/kg, Glukosamin 350 mg/kg, L-carnitin 100 mg/kg.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Copyright © DOGS & CATS SERVICES s.r.o. 2010
tel.: +420 603 515 788 | e-mail: info@dogsandcats.cz

JavaScript musí být povolen